Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kalbi Olanlar Girmesin

4 posters
YazarMesaj

Kalbi Olanlar Girmesin Empty
MesajKonu: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 8:41 am

arkadaşlar vereceğim linkte 2 resim arasındaki farkı bulun yalnız bakın sizleri uyarıyorum resime 40 sn bakın eyer ben korkmam diyen varsa buyrun

http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html
ben efsaneyim
Yeşil Kuşak
Yeşil Kuşak
ben efsaneyim

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:33 pm

harbi korktum butür şaka çok var kendimi hazırladım ama fayda yok neyse hazımsızlık çekenlere birebir Twisted Evil

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:42 pm

Kod:
hazımsızlık çekenlere birebir
öldürdün beni Very Happy Razz
LostNight
Yeşil Kuşak
Yeşil Kuşak
LostNight

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 4:47 am

Lan Sızı Bırakın Benım Bıle Odum Patladı Very Happy:D:D Van Golu Canavarı Gıbı :d:d:d
http://www.gunceltr.forum.st
Kahve Rengi Kuşak
Kahve Rengi Kuşak

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 2:08 am

Bunu biliyordum korkmam dedim çıktı birden bide kırmızı göz efekti falanda var..Bide sesler sayfayı kapatamadım bile!! O sesler gitti sayfa durdu anca öyle kapadım!! Az daha kalpden gidiyodum..! Dum Dum Dum Dum Very Happy bounce
LostNight
Yeşil Kuşak
Yeşil Kuşak
LostNight

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 2:09 am

Gecmıs Olsun Dostum Erkek Adamsın Bu Kadar Korkma Yaw Very Happy
http://www.gunceltr.forum.st

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 7:52 am

Alıntı :
Bunu biliyordum korkmam dedim çıktı birden bide kırmızı göz efekti falanda var..Bide sesler sayfayı kapatamadım bile!! O sesler gitti sayfa durdu anca öyle kapadım!! Az daha kalpden gidiyodum..! Dum Dum Dum Dum Very Happy bounce

lol! Very Happy Laughing
Kahve Rengi Kuşak
Kahve Rengi Kuşak

MesajKonu: Geri: Kalbi Olanlar Girmesin   Kalbi Olanlar Girmesin I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 7:16 pm

Very Happy

Kalbi Olanlar Girmesin
1 sayfadaki 1 sayfası