Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım

YazarMesaj

zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Empty
MesajKonu: zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım   zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 12:51 pm

[size=150]zinc emulator kullanımı ve hile yapımı [/size]

Zinc emulatörü bildiğimiz gibi 3d oyunlar için en iyi performans sunmakta ,Benim burada bahsetmek istediğim zinc emusunda nasıl hile yapılır öncelikle Burdanemulatörü ve hile exe ini indirelim, zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter7yz9 indirdiğimiz exe dosyasını calıstıralım sonra program nereye kuram ıstıyorsak secelim C,D,E yada herneyse kurulum zate ben hazırladım fazla bı zorluk yok kurulum bıttıkten sonra masaustunuze söyle birzinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter9xb6 kısayol gelecek bu bizim hile menümüz ılk once yüklemıs oldugumuz emunun bulundugu yere gıderek mısal C:\Program Files\zinc_mustilem23 Benim bu dızınde kurulu dosyam burda ıstersenız bı kısayol daha alalım kolay lık acısından oda emulatorumuzun kısayolu olsun sımgesı soledır zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter10jf2sımdı gelelım roms kalsorune buraya bıldıgınız gıbı oyunları zıplı sekılde atalım ıster emunun roms klasorune ıster benım gıbı tek roms kullanıyorsanız.Options + Setup :dizinine basarak resimdekı yere ulasabılırsınız
zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter11nl1

oyunun romlarına burdanulaşabiliriz
sonra masa ustumuze aldıgımız kısayol olarak aldıgımız zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter10jf2exi calıstıralım sonra masaustumuzde bulunan zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter9xb6 dosyayı calıstıralımve resimdeki acıklamlamalara bakarak hilemizi secelim iyi eylenceler....
zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter2eh9

hilelerden bazı örnekler
zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter3lt9
zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım Screenhunter4eb9

zinc emulator kullanımı ve hile yapımı resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mame'de hile yapmak+cheat.dat hile dosyası [resimli anlatım]
» Buz tutmuş yazı yapımı .. Resimli Anlatım
» PhotoShop ile Yaşlandırma Efekti (Resimli Anlatım)
» Zinc Kurulumu Ve Ayarları (Resimli Anlatım)
» Mame Kurulumu Resimli Anlatım [internettende oynayın]